Ballagás 2023-2024

 

Június 21-én ünnepibe öltözött iskolánk. Elbúcsúztattuk 8.-os diákjainkat. Az időjárás kegyes volt hozzánk, és az iskola udvara, folyosói megteltek ünneplő szülőkkel, rokonokkal, vendégekkel. Ballagó 8.-osaink pedig, ahogyan az elmúlt nyolc év során számtalanszor, egymásba kapaszkodva járták végig még egyszer utoljára a jól ismert tantermeket, folyosókat, alsós termeiket, s ki-ki a maga módján búcsúzott az iskolától. A ballagási műsor helyenként megható, helyenként önfeledtséggel tűzdelt jelenetei méltó megkoronázása volt a búcsúnak.

Az utolsó névsorolvasással az osztályfőnökök és helyetteseik még kaptak néhány percet osztályaikkal, ám ez a búcsú, bízunk benne nem visszavonhatatlan, hiszen az új életszakaszt, új iskolákat kezdő egykori 8.-osainkat mindig szeretettel látjuk és várjuk vissza iskolánkba.

 

Minden jót, sikereket, boldogságot kívánunk nektek kedves 8.a, 8.b és 8.c osztály!

Szabó Anikó és Pintér Nóra

7.-es osztályfőnökök, szervezők