VOLLÉ 2020-Röpsuli

Iskolánk diákjai - Jolsvai Petra, Nagy Boglárka és Verebes Lili - a Globe KHSE színeiben február 23-án röplabda kupán vettek részt.

A 2018/2019-es tanév második „Röpsuli tornáján” 55 induló között két mini csapattal képviseltette magát az egyesület. Végh Attila tanítványai két hónap alapozó jellegű edzés után álltak a pályára, s mutatták meg az addig elsajátított tudásukat, mely biztos alapot jelentett a győzelemhez.

Edzőjük beszámolójában elmondta, „a lányok elkezdtek egymásra figyelni a pályán, buzdították, biztatták egymást a nehéz pillanatokban is”. A csapategység tehát rendkívüli módon mutatkozott meg. Ez persze nem csupán az új szerelésnek (meznek és sportnadrágnak) volt köszönhető, sokkal inkább a kitartó közös felkészülésnek, tudásnak. A nap végén sok-sok nyertes és csapatonként mindössze egy elvesztett mérkőzéssel zártak diákjaink. Ennek megfelelően az egyesület mindkét csapata végül az előkelő második helyet szerezte meg. 

Szívből gratulálunk diákjainknak és edzőjüknek, Végh Attilának!