Kalász Suli-s gyerekek az Atlétikai Világbajnokságon

 

Az idei év különleges volt az atlétika szempontjából, hiszen fővárosunk rendezte az Atlétikai Világbajnokságot. Iskolánk- a testnevelőknek köszönhetően- még az előző tanév második felében csatlakozott az Atlétikai VB szervezőbizottságának "SULIHŐS" nevű társprogramjához. A programot teljesítettük, így jutottunk 23 db ingyen jegyhez, mellyel megtekinthették diákjaink és kísérőik az első nap döntőit.                       

Szuper lehetőség ez azoknak az érdeklődő fiataloknak, akik az atlétika sportágat szeretik és követik!

Augusztus 19-én (szombaton) este 18:00 órától kezdetét vette az atlétikai verseny, ahol élőben követhettük a sprint versenyszámok selejtezőjét, a 10.000 m-es hosszútáv futást, valamint a férfi súlylökés döntőjét. 

Hatalmas élmény volt!

Köszönjük a gyerekeknek, akik eljöttek, reméljük annyira élvezték, mint mi tanárok.

 

Attila bácsi, Tamara néni